Portal BHP dla Profesjonalistów - aktualności, akty prawne, porady 20 Wrzesień 2017 r. RSS
Facebook Twitter Google Plus

Redakcja

 


 

Marek Gałusza

Redaktor Naczelny

Wykształcenie – mgr inż. górnictwa. Od początku swojej działalności zawodowej (1980 r.) związany z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy. Z firmą TARBONUS Sp. z o.o.współpracuje od 1992 r., a od roku 1997 kieruje jej działalnością wydawniczą.

Obecnie Redaktor Naczelny TARBONUS Sp. z o.o., autor i współautor wielu książek z zakresu i bezpieczeństwa i higieny pracy (m.in. Poradnik dla pracodawców, Poradnik społecznego inspektora pracy, Wypadki i choroby zawodowe – dokumentacja, postępowanie, orzecznictwo, Telepraca – praktyczny poradnik).

Jest redaktorem książek wydawanych przez Tarbonus Sp. z o.o. w tym np. pracę zbiorową Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii – poradnik. Współpracuje przy wszystkich zamierzeniach wydawniczych (w tym produktach elektronicznych – PEN-Asystent, Zbiory przepisów na płytach i dostępnych on-line, ISS) firmy TARBONUS Sp. z o.o.

Jest jednym z autorów odpowiedzi w rubryce pojawiającej się na stronie internetowej i w produktach elektronicznych firmy TARBONUS Sp. z o.o. – Zapytaj specjalisty.

Współpraca redakcyjna:

Tomasz Dybiec,
Roland Langer,
Piotr Nowak-Borysławski,
Witold Paruch,
Przemysław Ł. Siemiątkowski,
Krzysztof T. Kociołek