Behapowcu mamy dla Ciebie wygodne rozwiązanie

Jak być na bieżąco z przepisami BHP i nie spędzać wielu godzin nad szukaniem aktualnych aktów prawnych?

Każdy specjalista BHP wie, że powinien być na bieżąco z prawem i zmieniającymi się przepisami. Przepisy te, behapowiec wykorzystuje w codziennych obowiązkach, według nich sporządza dokumentacje BHP w firmach czy instytucjach. Śledzenie zmian w prawie to zmora wielu pracowników służby BHP, szukanie nowelizacji, aktów prawnych, wyroków, komentarzy… To wszystko zajmuje behapowcom dużo czasu.

A może da się szybciej i  łatwiej?

Odpowiedź jest prosta! Da się! W kolejnych zdaniach tego artykułu opiszemy przydatne narzędzie pracy behapowców. Wszystko w jednym miejscu, podane jak na tacy? Tak! A gdyby to Pani Asia śledziła za Was zmiany w prawie? A gdyby to Pani Kasia te zmiany opracowywała i udostępniała? Byłoby miło prawda? Tak się właśnie dzieje! Wymienione Panie to tylko dwie osoby, spośród zespołu wydawniczego Tarbonus, który opiekuje się bazą wiedzy dla behapowców – Asystentem BHP Serwis.

A teraz konkrety, Asystent BHP Serwis online to bogata baza ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych dostępna na komputerach i w wersji mobilnej. Serwis zawiera akty prawne z zestawieniami wyroków Trybunału Konstytucyjnego, Polskich Norm oraz prawa UE dotyczącymi poszczególnych aktów prawnych. Umożliwia w intuicyjny i szybki sposób wyszukanie interesujących nas zagadnień z zakresu bhp i prawa pracy:

Nowe akty prawne oraz ich ujednolicona treść po zmianach dostępne w ciągu 24 godzin od publikacji w Dz. U.

Komentarze prawne

Serwis, to również dostęp do komentarzy prawnych. Każdego miesiąca eksperci z dziedziny prawa specjalnie dla serwisu opracowują komentarze prawne, które objaśniają behapowcom zawiłości ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych.

Aktywne druki

Dostęp do bardzo licznych aktywnych druków – protokoły, umowy, wnioski, wykazy, zaświadczenia – przygotowane w postaci wypełnialnych pdf-ów, które można wydrukować, a także zapisać na dysku twardym lub innym nośniku.

Zapytaj specjalistę

Wsparcie eksperta, który drogą mailową indywidualnie odpowiada na pytania użytkowników Serwisu.

Dodatkowo Serwis ma wiele przydatnych funkcji –  kalendarium zmian prawa, zakładka ulubione oraz funkcjonalną wyszukiwarkę.

Brzmi nieźle? Behapowcu przekonaj się czy warto – przetestuj Asystent BHP Serwis – darmowy dostęp na 48 w linku poniżej.

>>>>>https://asystentbhp.pl/akty_prawne/<<<<<

Skomentuj