Konferencja „Bezpieczeństwo Pracy AGH 2018″

28 września 2018 r. odbędzie się Konferencja „Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki” organizowana przez Wydział Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Konferencja organizowana przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP – oddział Kraków pod nazwą „Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki” skierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematyką BHP, a zwłaszcza do naukowców, inspektorów oraz specjalistów z zakresu bhp. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wymiany osiągnięć naukowych i doświadczeń pomiędzy środowiskiem naukowym oraz praktykami z branży bhp.

Tematyka konferencji obejmuje:

  • kształcenie w zakresie BHP,
  • zagrożenia w środowisku pracy,
  • ocena ryzyka zawodowego,
  • systemy zarządzania bezpieczeństwem pracy,
  • psychologia i pedagogika pracowników.

Referaty przedstawią wykładowcy i absolwenci Studiów Podyplomowych oraz przedstawiciele partnerów konferencji. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Rektora AGH prof. Tadeusza Słomki.

Najważniejsze informacje

Data: 28.09.2018 r.

Miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza, bud A-0

Organizatorzy: Akademia Górniczo-Hutnicza Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Górnictwa i Geoinżynierii, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP – oddział w Krakowie, Fundacja Nauka i Tradycje Górnicze

Strona internetowa wydarzenia: http://www.spdbhp.agh.edu.pl/konferencja/

Pełny program Konferencji mogą Państwo znaleźć tutaj.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego w tym miejscu.

Patronatem medialnym wydarzenia będzie portal AsystentBHP.

Skomentuj