Marka PROFUS czarnym koniem wśród polskich producentów odzieży roboczej i ochronnej

Szeroko pojęta odzież ochronna BHP jest niezbędna przy wykonywaniu wielu prac w branży budowlanej, instalatorskiej, czy w wielu zawodach związanych z przemysłem. Listę miejsc, w których znajduje ona zastosowanie, jest długa, a konieczność spełniania określonych wymogów sprawia, że należy wybierać dobrze. Z drugiej strony choć niezbędne jest zachowanie norm jakościowych, należy liczyć się z ceną produktu. Czy da się pogodzić jedno z drugim? Okazuje się, ze tak, a rozwiązaniem jest oferta marki PROFUS.

Odzież robocza dla każdego

Ubrania robocze wspomnianej marki to dość ciekawy przypadek. Wiele produktów walczy albo bardzo niskimi cenami albo przeciwnie, wyśrubowanymi parametrami kosztem wysokiej ceny. Jakiś czas temu na rynek wdarł się jednak PROFUS, brand firmy Marel Plus, który udanie dąży do zrównoważenia tych dwóch czynników i zaoferowania czegoś ze średniej półki, dającego dobre parametry w całkiem ciekawej cenie – czyli coś sprawdzającego się w większości zastosowań, a jednocześnie przyjazne dla portfela.

Chroń stopy – obuwie ochronne dopasowane do potrzeb

Szerokość oferty widać już przy przeglądaniu ochrony stóp. Obuwie robocze PROFUS to zarówno trzewiki, półbuty, jak i sandały, czyli krótko mówiąc buty ochronne praktycznie dla wszystkich zastosowań, czy to budowlanych, czy magazynowych. Po prostu kwestia wybrania tych modeli, które będą odpowiednie w konkretnym miejscu.

Gdy przyjrzymy się szczegółom, znajdziemy w katalogu buty robocze antypoślizgowe, ze wzmocnionymi noskami, z dodatkowymi wzmocnieniami, ale tez modele lżejsze i przewiewne. Kwestia wybrania takich, które są potrzebne w konkretnym miejscu pracy.

Co istotne – uwzględniono tu zarówno sandały robocze męskie, jak i sandały robocze damskie.

Okulary robocze – bo ochrona oczu jest ważna

Firma Marel Plus nie zapomniała też o ochronie wzroku. Wśród produktów PROFUS znaleźć można okulary BHP różnego typu, sprawdzające się przy pracach, w których należy uważać na oczy. Są wśród nich okulary ochronne chroniące przed drobinkami, które mogłyby odprysnąć z różnych miejsc w stronę tego istotnego narządu zmysłu.

blank

Rękawice ochronne – bo dłonie ciągle są narażone

Siłą rzeczy w pracach budowlanych i instalatorskich ręce ciągle mają kontakt z różnymi materiałami. Oczywistością jest więc konieczność sięgnięcia po rękawice robocze i ochronne. Recz w tym, że w poszczególnych zawodach i w różnych warunkach pracy, właściwości, jakich oczekuje się po tego typu produktach, jest różna. Czasem konieczne będą rękawice antyprzecięciowe, kiedy indziej rękawice robocze odporne na substancje chemiczne. PROFUS ma w swoim katalogu różne ich odmiany, więc łatwo będzie coś dopasować.

blank

Ochrona jest ważna

Warto dodać, że Marel Plus to nie tylko sklep z odzieżą roboczą marki PROFUS, to także hurtownia BHP, w której można odnaleźć liczne artykuły BHP przydatne w pracy w warunkach, w których należy zadbać o swoje bezpieczeństwo – w końcu odzież robocza i ochrona to szerokie pojęcie. Co istotne, firma ta dba o to, aby zachować równowagę pomiędzy ceną a jakością, więc produkty, które można tu zdobyć, mają bardzo przyjazne ceny, a jednocześnie spełniają swoje funkcje w bardzo zadowalający sposób.

blank

Skomentuj