Portal Asystentbhp.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Energetyka Bezpieczna z codzienną aktualizacją kierowany jest do wszystkich którzy są szeroko zainteresowani problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy, poszerzoną także o zagadnienia ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
Portal na bieżąco komentuje najnowsze projekty zmian w prawie, zawiera także obszerną bazę niezbędnych przepisów prawnych i wypełnialnych druków.
Ideą portalu jest przede wszystkim dostarczenie wiedzy, która pomoże potencjalnemu czytelnikowi zwiększyć świadomość oraz odnaleźć się w gąszczu przepisów prawnych. Na portalu AsystentBHP.pl odnajdą Państwo zarówno informacje ogólne, jak i stricte branżowe.
Dzięki rozbudowanej stronie internetowej każdy może odnaleźć zagadnienia tematyczne, które najbardziej go interesują. Przejrzysty podział kategorii umożliwi w szybki sposób dotarcie do potrzebnych materiałów.
Zadaniem portalu jest upowszechnienie tematyki BHP, ochrony pracy i zagadnień związanych z ochroną przeciwpożarową, tak aby pracodawcom i pracownikom ułatwić pełnienie swoich zadań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Energetyka Bezpieczna moich danych osobowych podanych w formularzu w celu przesyłania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)