Narzędzia:

Malwina Wójcikowska

Redaktor prowadząca 

Wykształcenie – absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Ukończyła także studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na tej samej uczelni. Obecnie redaktor prowadząca Portal AsystentBHP. Autorka artykułów na Portalu AsystentBHP. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół zagadnień związanych z prawem pracy, prawem cywilnym oraz gospodarczym. Od października 2020 r. Dyrektor Wydawnictwa w TARBONUS Sp. z.o.o 

Marek Gałusza

Redaktor merytoryczny 

Wykształcenie – mgr inż. górnictwa. Od początku swojej działalności zawodowej (1980 r.) związany z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy.

Redaktor Naczelny TARBONUS Sp. z o.o. do 31.08.2020 r., autor i współautor wielu książek z zakresu i bezpieczeństwa i higieny pracy (m.in. Poradnik dla pracodawcówPoradnik społecznego inspektora pracyWypadki i choroby zawodowe – dokumentacja, postępowanie, orzecznictwoTelepraca – praktyczny poradnik).

Jest redaktorem książek wydawanych przez Tarbonus Sp. z o.o. w tym m.in. prac zbiorowych Poradnik służby BHP, seria Szkolenia BHP oraz BHP budowlańca, a także Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii – poradnik. Współpracuje przy wszystkich zamierzeniach wydawniczych (w tym produktach elektronicznych – PEN-Asystent, Zbiory przepisów na płytach i dostępnych on-line, ISS) firmy TARBONUS Sp. z o.o.

Jest jednym z autorów odpowiedzi w rubryce pojawiającej się na stronie internetowej i w produktach elektronicznych firmy TARBONUS Sp. z o.o. – Zapytaj specjalisty.

Tomasz Watracz

Redaktor 

Wykształcenie – Studiował Dziennikarstwo i komunikację społeczną na WSIiZ w Rzeszowie oraz Pracę Socjalną w PWSZ w Tarnobrzegu. Doświadczenie w tworzeniu tekstów zdobywał jako redaktor radiowy i prasowy. Pisze teksty dla internetowych portali muzycznych. Autor artykułów na portalu AsystentBHP. 

Współpraca redakcyjna:

Piotr Wąż – doktor nauk prawnych, były wieloletni pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, członek Komisji Prawnej Głównego Inspektora Pracy, biegły sądowy z zakresu stosunku pracy z elementem międzynarodowym (międzynarodowe prawo pracy), wykładowca, szkoleniowiec, konsultant, autor książek oraz wielu publikacji ukazujących się w fachowej literaturze prawniczej z dziedziny prawa pracy i prawa spółek, laureat „Złotych Szelek” za wyjaśnianie skomplikowanych problemów prawnych zrozumiałym i klarownym językiem.

Edyta Chudzicka – prawnik, aplikant adwokacki ORA w Kielcach, wykładowca akademicki na WSIiZ w Rzeszowie i WSEPiNM w Kielcach, szkoleniowiec, autor książek i artykułów z dziedziny prawa pracy – publikacje w Wydawnictwie Tarbonus oraz Czasopiśmie Monitor Prawa Pracy C.H. Beck, a także publikacja w zeszycie naukowym Akademii Koźmińskiego. Specjalista z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. 

Krzysztof T. Kociołek – mgr inż. pożarnictwa, przez 32 lata służył w Państwowej Straży Pożarnej na różnych stanowiskach, autor książek i publikacji z zakresu profilaktyki pożarowej i bezpieczeństwa przemysłowego oraz ochrony obiektów zabytkowych, konsultant, wykładowca i szkoleniowiec.
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Energetyka Bezpieczna moich danych osobowych podanych w formularzu w celu przesyłania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)