Malwina Wójcikowska

Redaktor prowadząca Portalu AsystentBHP

Wykształcenie – absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Ukończyła także studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na tej samej uczelni. Obecnie redaktor prowadząca Portal AsystentBHP. Autorka artykułów na Portalu AsystentBHP. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół zagadnień związanych z prawem pracy, prawem cywilnym oraz gospodarczym. Od października 2020 r. Dyrektor Wydawnictwa w TARBONUS Sp. z.o.o 

Marek Gałusza

Redaktor merytoryczny Portalu AsystentBHP

Wykształcenie – mgr inż. górnictwa. Od początku swojej działalności zawodowej (1980 r.) związany z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy.

Redaktor Naczelny TARBONUS Sp. z o.o. do 31.08.2020 r., autor i współautor wielu książek z zakresu i bezpieczeństwa i higieny pracy (m.in. Poradnik dla pracodawcówPoradnik społecznego inspektora pracyWypadki i choroby zawodowe – dokumentacja, postępowanie, orzecznictwoTelepraca – praktyczny poradnik).

Jest redaktorem książek wydawanych przez Tarbonus Sp. z o.o. w tym m.in. prac zbiorowych Poradnik służby BHP, seria Szkolenia BHP oraz BHP budowlańca, a także Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii – poradnik. Współpracuje przy wszystkich zamierzeniach wydawniczych (w tym produktach elektronicznych – PEN-Asystent, Zbiory przepisów na płytach i dostępnych on-line, ISS) firmy TARBONUS Sp. z o.o.

Jest jednym z autorów odpowiedzi w rubryce pojawiającej się na stronie internetowej i w produktach elektronicznych firmy TARBONUS Sp. z o.o. – Zapytaj specjalisty.

Współpraca redakcyjna:

Roland Langer,
Piotr Nowak-Borysławski,
Witold Paruch,
Przemysław Ł. Siemiątkowski,
Krzysztof T. Kociołek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Energetyka Bezpieczna moich danych osobowych podanych w formularzu w celu przesyłania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)