Narzędzia:

Prezentacje szkoleniowe ONLINE

Do wyboru prawie 2000 slajdów szkoleniowych bazujących na aktualnych przepisach prawa. Sprawdź jak w prosty i szybki sposób możesz wykorzystać nasze prezentacje w swojej codziennej pracy!

O PRODUKCIE

Prezentacje szkoleniowe ONLINE to produkt wyświetlany na specjalnie przygotowanej do tego platformie, na której można znaleźć i zakupić zarówno pojedyncze prezentacje szkoleniowe, jak i gotowe zestawy, moduły szkoleń okresowych bhp dla różnych grup pracowniczych.

Prezentacje szkoleniowe ONLINE to idealny materiał dydaktyczny dla wszystkich wykładowców, ale nie tylko. Przejrzysty opis merytoryczny, a także uzupełniający to przekaz graficzny dla każdego odbiorcy stanowić będzie klarowny i łatwy materiał do przyswojenia.

DLACZEGO WARTO?

ZAWARTOŚĆ

Do wyboru gotowe moduły do szkoleń lub pojedyncze części – prezentacje:

Prezentacje do szkolenia wstępnego – instruktaż ogólny – 5 części

Prezentacje do szkolenia okresowego pracodawców i innych osób kierujących pracownikami – 8 części

Prezentacje do szkolenia okresowego pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych – 4 części

Prezentacje do szkolenia okresowego pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych oraz pracowników o których mowa w § 14 ust. 2 pkt 6 rozporządzenia – 4 części

Prezentacje do szkolenia okresowego pracowników inżynieryjno-technicznych – 6 części

Prezentacja do szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest

Prezentacje ze szkoleń wstępnych i okresowych BHP spełniają obligatoryjne wymogi ramowego programu szkoleń bhp dla wszystkich grup pracowniczych, zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

CZĘSTO ZADAWNE PYTANIA

Korzystanie z platformy, a tym samym z prezentacji ONLINE jest możliwe po zalogowaniu się na platformę za pomocą danych otrzymanych w procesie rejestracji.

Produkt w postaci prezentacji ONLINE kierowany jest przede wszystkim do specjalistów, którzy prowadzą różnorodne szkolenia i potrzebują zawsze aktualnych prezentacji!

Zarówno gotowe moduły szkoleniowe, jak i pojedyncze prezentacje można zakupić w rocznym abonamencie. Abonament ten obejmuje także roczną aktualizację treści zawartych w prezentacjach ONLINE, które mogą ulec zmianie np. ze względu na zmieniające się przepisy prawne.

Wszystkie ceny podane na platformie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT.

Platforma, na której zostały zamieszczone prezentacje szkoleniowe ONLINE, jest bardzo prosta w obsłudze, a urządzenie, na którym będą odtwarzane materiały musi spełniać tylko minimalne wymagania sprzętowe. Aby korzystać z platformy i zamieszonych na niej materiałów należy mieć dostęp do Internetu.

Platforma posiada wbudowaną integrację z systemem płatności jakim są Przelewy24.

Absolutnie nie! Platforma dostępna jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie, również w Twoim smartfonie. Obsługuje ona wszystkie najważniejsze przeglądarki, czyli Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Opera, Safari.

Zainteresowany?

Stawiamy na doświadczenie. Jesteśmy obecni na polskim
rynku od 1991 r.

Mamy setki zadowolonych klientów oraz tysiące
zrealizowanych projektów.  

Sprawdź sam, dlaczego warto nam zaufać.

blank

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Energetyka Bezpieczna moich danych osobowych podanych w formularzu w celu przesyłania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)