Zdalne szkolenia BHP z Dolineo – inwestycja w bezpieczeństwo i rozwój firmy

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (BHP) to nie tylko wymóg prawny. To podstawa, gwarantująca bezpieczne i efektywne funkcjonowanie biznesu. Zaufane i skuteczne praktyki BHP zwiększają produktywność, zmniejszają ryzyko wypadków w pracy, a co za tym idzie – obniżają koszty związane z niepożądanymi incydentami. To fundament, który tworzy zdrowe i produktywne środowisko pracy.

Przyszłość szkoleń BHP – dlaczego zdalnie?

Przeprowadzanie szkoleń BHP w siedzibie firmy może być niemałym kłopotem. Transport, wynajęcie sali czy zebranie wszystkich w jednym miejscu to jedno, ale przecież wielu pracowników wykonuje swoją pracę zdalnie: nierzadko wiele kilometrów od siedziby firmy. Rozwiązaniem tego problemu jest przeprowadzanie zdalnych szkoleń BHP, do których wszyscy pracownicy będą mieć wygodny dostęp – niezależnie od tego, gdzie się w tym momencie znajdują. Szkolenia online to doskonały sposób na połączenie z ekspertami z całego świata, którzy w każdym momencie mogą służyć swoją wiedzę. Dolineo umożliwia realizację szkoleń w zrównoważony, efektywny i elastyczny sposób.

Wszystko, czego potrzebujesz, 24/7

Nasza platforma dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Twój zespół może korzystać z kursów kiedy tylko zechce, z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach w czasie, który jest dla nich najwygodniejszy. Nie da się ukryć, że zasadniczo zwiększa to ich zaangażowanie i skuteczność nauki. Nie ma też problemu, by przeprowadzić szkolenie wieczorem – na przykład, gdy Twoi pracownicy pracują w systemie zmianowym.

Szczegółową ofertę znajdziesz tutaj: https://dolineo.com/szkolenia-okresowe-bhp-e-learning/

Komunikacja bez barier

Język nie jest dla nas barierą. Dolineo umożliwia dostęp do materiałów szkoleniowych w czterech językach – polskim, angielskim, francuskim i ukraińskim. Taka różnorodność gwarantuje, że Twoi pracownicy, niezależnie od ich pochodzenia, otrzymają pełny dostęp do niezbędnej wiedzy. To koniec z przymusem organizowania osobnych szkoleń dla pracowników posługujących się różnymi językami!

Kontrola nad procesem szkolenia

Dzięki Dolineo możesz wygodnie monitorować postępy i szybkość przyswajania wiedzy Twojego zespołu. To pozwala rówież identyfikować obszary do poprawy. Zrozumienie, gdzie Twoi pracownicy potrzebują dodatkowego wsparcia, umożliwi skierowanie wysiłków szkoleniowych tam, gdzie są one najpotrzebniejsze. Na platformie znajdziesz szczegółowe raporty i analitykę, które pomocą w ocenie skuteczności szkolenia. Właściciele firm mogą dzięki temu w łatwy sposób dostosować szkolenia do potrzeb zespołu i osiągać lepsze wyniki.

Dolineo – Twoje narzędzie do zarządzania rozwojem pracowników

Nasz system to więcej niż tylko platforma do szkolenia BHP. To kompleksowe narzędzie do polepszania wiedzy zespołu. Wykorzystaj możliwość tworzenia spersonalizowanych ścieżek rozwoju pracowników, które umożliwiają Ci kształtowanie oferty szkoleniowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami Twojego teamu.

Rozwój na własnych warunkach

Wolisz trzymać rękę na pulsie? A może zarządzasz dynamicznie rozwijającym się zespołem? Dolineo pozwala na samodzielne tworzenie różnorodnych kursów, co oznacza, że możesz własnoręcznie dostosować proces nauki do specyfiki swojej firmy. Udostępniamy gotowe szablony, kreator tekstowy i możliwość dodania własnych ankiet. Tworzenie ścieżek rozwoju przez managerów i udostępnianie ich pracownikom? Z nami to nie problem! Co więcej, szefowie mogą wysyłać powiadomienia podwładnym za pośrednictwem platformy, co pozwala na łatwiejszą komunikację i skuteczniejsze zarządzanie.

Oferujemy więcej

Wsparcie w kluczowych momentach – Dolineo to wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej firmy – od preboardingu (jeszcze przed właściwym zatrudnieniem, np. gdy ktoś podpisał już list intencyjny), przez onboarding, aż po offboarding. Gwarantujemy ciągłość, co jest kluczem do efektywnego zarządzania zespołem. To kolejna rzecz, o której nie musisz myśleć!

Aktualność i jakość informacji – Zatrudniamy specjalistów, którzy regularnie odświeżają informacje w naszych prezentacjach. Dzięki temu nie musisz martwić się o aktualność zapisów. Zajmujemy się tym za Ciebie, dzięki czemu zawsze masz pewność, że dostarczamy najbardziej aktualne informacje.

Dolineo – bezpieczny wybór

Wykupując platformę, klient otrzymuje do niej dostęp na 12 miesięcy i ma pełen dostęp do wszystkich jej funkcji. Po naszej stronie leżą kwestie związane z bezpieczeństwem danych i RODO. Klient uzyskuje także wsparcie techniczne, a nasza platforma jest bardzo intuicyjna. Wystarczy spróbować!

Najlepszym sposobem, aby przekonać się o korzyściach z wyboru Dolineo, jest skorzystanie z naszego 14-dniowego darmowego okresu próbnego. To świetny sposób na to, by przetestować funkcje platformy w Twojej firmie. Obejrzyj wideoprezentację i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Dolineo to nie tylko sposób na wygodnie spełnienie obowiązku szkolenia BHP. To inwestycja w bezpieczeństwo, rozwój i przyszłość Twojej firmy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, jak możemy wspólnie podnieść Twoją firmę na wyższy poziom!

Skomentuj