Innowacyjne targi sprzętu, produktów i technik dla bezpieczeństwa pracy. Zapraszamy na Forum BHP

Forum BHP to innowacyjne wydarzenie branżowe organizowane w Ptak Warsaw Expo. Łączy ze sobą korzyści eventu targowego i wartości edukacyjne przekazywane przez liderów sektora. Odbędzie się w dniach 6-8 lutego 2024 roku.

Bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem pracodawcy. Wprowadzane w branży innowacje gwarantują coraz skuteczniejszą ochronę zdrowia. Odpowiedzialność zawodowa wymaga zaznajomienia się z nowymi rozwiązaniami, ale również podążania za zmianami w celu inkorporacji bardziej zrównoważonego podejścia do biznesu. Miejscem kreowania przyszłości branży BHP i poznania najszerszego spectrum ofert sektora będzie Forum BHP, które odbędzie się w dniach 6-8 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Forum BHP – szeroki wybór ofert dla rozwoju biznesu

Forum BHP jest konkurencyjnym wydarzeniem ze względu na szerokie rozbudowanie profilu wystawcy i możliwość przedstawienia odwiedzającym pełnego spectrum ofert dotyczących sektora. Innowacje i produkty zaprezentują między innymi producenci, dystrybutorzy i dostawcy sprzętu do ochrony osobistej pracownika, usług BHP, narzędzi i urządzeń wspomagających poprawę bezpieczeństwa i higienę pracy, sprzętów i akcesoriów ochrony przeciwpożarowej, balustrad, pomostów roboczych, siatek ochronnych. Ponadto będzie można zaznajomić się z ofertami firm szkoleniowych, usługowych z zakresu BHP dla poszczególnych branż, instytutów badawczych i organizacji branżowych.

Forum BHP – tu nie będzie ludzi z przypadku

Forum BHP dedykowane jest tym, którzy chcą rozwijać się w branży i w nią inwestować. Podczas wydarzenia nie będzie więc ludzi z przypadku. W gronie odwiedzających znajdą się między innymi osoby zarządzające i właściciele zakładów przemysłowych różnych branż, kierownicy i specjaliści z działów BHP w firmach, inspektorzy BHP, kierownicy administracyjni i szefowie utrzymania ruchu zakładów przemysłowych, osoby odpowiedzialne za zarządzanie personelem, rekrutację i szkolenia pracowników czy zarządcy budynków. Odpowiednio dobrana grupa docelowa wydarzenia to klucz do nawiązania nowych relacji biznesowych, które przełożą się na długofalową współpracę.

Merytoryczna wiedza na Forum BHP

Konferencja Forum BHP, która odbędzie się podczas eventu stanowić będzie unikatową możliwość zaznajomienia się z najnowszymi trendami, ale również stanie się gwarantem zdobycia praktycznej wiedzy potrzebnej do rozwoju w branży. To także szansa na osobiste spotkanie z ekspertami i liderami sektora, którzy podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Prelegenci powiedzą między innymi o bezpieczeństwie w przemyśle ciężkim, higienie pracy w sektorze usługowym i opieki zdrowotnej czy o zarządzaniu ryzykiem i ocenie zagrożeń zawodowych. Nie zabraknie paneli poświęconych nowym regulacjom prawnym i przepisom BHP, jak również case studies na temat bezpieczeństwa w branży budowlanej, transporcie, logistyce i ergonomii w miejscu pracy.

Otwórz się na nowe możliwości biznesu i dołącz do Forum BHP.

Zostań wystawcą: https://forumbhp.com/zostan-wystawca/

Zarejestruj się: https://forumbhp.com/rejestracja/

Skomentuj