Usługi dla Twojego biznesu

Nowość na platformie merXu.

Od stycznia 2022 roku merXu zaprasza firmy szkoleniowe do wystawiania swojej oferty w nowej  kategorii: “Usługi” , w której Usługodawcy mogą prezentować swoją działalność, a Usługobiorcy wyszukać potrzebną usługę we wszystkich kategoriach merXu, czyli Bezpieczeństwo, HoReCa, Przemysł i budowa maszyn, Budownictwo, Narzędzia, Wyposażenie biur i przedsiębiorstw, Chemia i Metalurgia, Ogrzewanie i Hydraulika, Elektrotechnika i Oświetlenie.

blank

Jeśli prowadzisz działalność usługową na przykład w branży budowlanej, możesz zaprezentować się w odpowiedniej kategorii klikając TUTAJ lub wchodząc poprzez zakładkę Usługi dla Twojego biznesu > Dodaj usługę.

blank

Po wypełnieniu prostego formularza w Panelu swojego konta, Usługa pojawi się na liście Usług w wybranej Kategorii merXu.

blank

Wszystkie kategorie Usług i poszczególne usługi dostępne są tutaj:

blank

blank

Zainteresowani daną usługą mogą kontaktować się z Usługodawcą poprzez czat. Daje to możliwość bezpośredniej rozmowy z dostawcą w celu uzgodnienia szczegółów transakcji lub jej finalizacji.

blank

Promocje!

Platforma oferuje także wiele działań promocyjnych, dzięki którym kupujący mogą znacznie zaoszczędzić na zakupach robionych na merXu np.

  • Premia za pierwszy zakup – merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup,
  • kasa wraca robiąc regularnie zakupy na merXu można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu,
  • member-get-member, zachęcając innych do robienia zakupów na merXu można odebrać 200 PLN za każde polecenie firmy która dokona transakcji na platformie,
  • darmowa dostawa – merXu pokrywa koszty transportu miedzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ

Masz pytania?

Wyślij na pomoc@merxu.com bądź zadzwoń +48 668338164

blank

Skomentuj