Wiedza i narzędzia w jednym miejscu!

Trwająca pandemia udowodniła, że w świecie wirtualnym, a zwłaszcza na social mediach, pojawia się coraz więcej dezinformacji i fake newsów. Mogą one przyczynić się m.in. do nieprzestrzegania przepisów, co w konsekwencji może nieść ze sobą dodatkowe koszty lub co najgorsze niebezpieczeństwo dla ludzi.

Zawsze należy korzystać ze sprawdzonych informacji, dodatkowo popartych aktualnymi przepisami prawnymi. Odpowiadając na te oczekiwania, a także na wyzwania cyfrowego świata i przemysłu przedstawiamy Państwu produkt jakim jest Asystent BHP Portal. Proponujemy zatem wszystkim osobom związanych ze służbą bhp (i nie tylko) dostęp do sprawdzonej wiedzy i zawsze aktualnego źródła informacji, wzbogacony dodatkowo o praktyczne  narzędzia pomocne w codziennej pracy. Wszystko po to, aby uporządkować Waszą wiedzę oraz opanować chaos informacyjny.

Asystent BHP Portal z codzienną aktualizacją kierowany jest do wszystkich, którzy są szeroko zainteresowani problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Dodatkowo na portalu poruszane są także zagadnienia związane z ochroną przeciwpożarową, energetyką czy ochroną środowiska.

Portal na bieżąco komentuje najnowsze projekty zmian w prawie, zawiera także obszerną bazę niezbędnych przepisów prawnych oraz przydatnych narzędzi m.in. wypełnialnych druków, kart ocen ryzyka, programów, testów do szkoleń itp.

Dzięki Asystent BHP Portal zyskasz:

    • uporządkowaną wiedzę z zakresu bhp i prawa pracy,
    • praktyczne narzędzia, które ułatwią Twoją pracę,
    • mnóstwo materiałów (statystyki, tabele oraz wykresy, gotowe formularze, komentarze prawne, odpowiedzi na trudne pytania),
    • mocne fundamenty do pracy i dalszego rozwoju zawodowego,
    • pewność siebie (wiedza = pewność siebie).

Ideą portalu jest przede wszystkim dostarczenie wiedzy, która pomoże odbiorcom zwiększyć świadomość oraz odnaleźć się w gąszczu przepisów prawnych.

Dzięki współpracy zarówno z Polską Agencją Prasową, jak i ze specjalistami branżowymi  na Asystent BHP Portal odnajdą Państwo zarówno informacje ogólne, jak i stricte branżowe.

Dzięki przejrzystej stronie internetowej każdy może odnaleźć zagadnienia tematyczne, które najbardziej go interesują. Przejrzysty podział na kategorie tematyczne umożliwi w szybki sposób dotarcie do potrzebnych materiałów.

Zadaniem portalu jest upowszechnienie tematyki BHP, ochrony pracy i zagadnień związanych m.in. z ochroną przeciwpożarową i energetyką, tak aby pracodawcom, pracownikom oraz osobom związanym ze służbą bhp ułatwić pełnienie swoich zadań.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Redakcja
AsystentBHP Portal

Skomentuj