Znamy złotych medalistów Targów SAWO 2024!

Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem targów SAWO, które odbędą się 23-25 kwietnia 2024 r. poznajemy laureatów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju – Złotego Medalu Grupy MTP. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Zobaczcie jakie rozwiązania będą wyznaczać trendy w pożarnictwie, ratownictwie i branży BHP w 2024 roku!

Nagrody, przyznawane przez wybitnych ekspertów z branży, nie tylko podkreślają prestiż produktów i rozwiązań, ale przede wszystkim stanowią gwarancję ich innowacyjności oraz doskonałej jakości. Po posiedzeniu Sądu Konkursowego, Złoty Medal Grupy MTP Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, przyznano aż szesnastu produktom! Oto one:

 1. ATLAS FIT Insole – wkładka do buta, oferowana przez ATLAS-SCHUHFABRIK GmbH & Co. KG
 2. Automatyczna Bramka Traffic Dock Gate R2, oferowana przez Anter System Polska Sp. z o.o.
 3. Bariera akustyczna z wykorzystaniem struktur rozpraszaczy dźwięku, oferowana przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy
 4. ELOStopTime – dobiegometr, oferowany przez ELOKON POLSKA Sp. z o.o.
 5. EVO® ALTA™ – hełm, oferowany przez JSP Safety GmbH/JSP
 6. HID-RATION™ ACADEMY – Programy Właściwego Nawadniania Pracowników, oferowany przez OSMOTEQ Sp. z o.o.
 7. JALAS® EXALTER 9988 GTX – buty ochronne, oferowane przez EJENDALS AB
 8. Kieszenie wiszące Click Pocket System, oferowane przez Mascot International Austria GmbH
 9. Komplet odzieży ChemGuard Nomex® Comfort z technologią EcoForce™, oferowany przez PW KRYSTIAN Sp. z o.o.
 10. Nitrex 265RP – rękawice, oferowane przez UNIGLOVES UK Ltd.
 11. Odzież intensywnej widzialności z technologią LED, oferowana przez PW KRYSTIAN Sp. z o.o.
 12. Półbut roboczy OLIVIER S1, oferowany przez STALCO Sp. z o. o. S.K.A.
 13. SEAL MID S3S FO SR- obuwie, oferowane przez BICAP/CALZATURIFICIO 5BI SRL
 14. TEGERA 8846 – rękawice antyprzecięciowe, oferowane przez EJENDALS AB
 15. Ubranie koszarowe dla Ochotniczej Straży Pożarnej, oferowane przez Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON w Raciborzu
 16. Urządzenie samohamowne z elektronicznym sterowaniem do skracania drogi spadania z wysokości, oferowane przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy

Szczegółowa lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP Targów SAWO 2024 znajduje się na stronie: https://targisawo.pl/pl/aktualnosci/wytypuj-swojego-laureata-wsrod-nagrodzonych-zlotym-medalem-sawo-2024/

Oddajemy głos publiczności

Po werdykcie profesjonalnego jury, drugim etapem promocji nagrodzonych rozwiązań jest plebiscyt internetowy – Złoty Medal Wybór Konsumentów, w którym branża i klienci mogą oddać swój głos na wyróżnione przez ekspertów rozwiązania.

Opinia konsumentów jest równie istotna jak wybór profesjonalnego jury, dlatego w ramach konkursu Złotych Medali organizowane jest także otwarte głosowanie internetowe na najlepszy produkt. Produkt z najwyższą liczbą głosów otrzyma dodatkowe wyróżnienie – Złoty Medal Wybór Konsumentów Targów SAWO 2024. Plebiscyt publiczności trawa do 18 kwietnia do godziny 23:59.

Swoje głosy można oddawać za pośrednictwem platformy internetowej, na której znajduje się również pełna lista nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP: https://mtp-link.pl/wybor_konsumentow_SAWO_2024

Wręczenie Złotych Medali Grupy MTP oraz Wyboru Konsumentów zaplanowano na pierwszy dzień Targów SAWO – 23 kwietnia 2024 r. Laureaci zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali otwarcia Targów SAWO w pawilonie 4 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

SAWO bije rekordy popularności!

Nagrodzone produkty i usługi będą prezentowane na stoiskach wystawienniczych w dniach 23-25 kwietnia br. podczas Targów SAWO 2024. Ekspozycja tegorocznej edycji poznańskich targów będzie rekordowa – swoją obecność potwierdziło blisko 300 wystawców z 25 krajów, których stoiska wypełnią aż trzy pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Od wielu lat Targi SAWO są w czołówce wydarzeń przeznaczonych dla branży BHP i ppoż. na polskim rynku. To za sprawą bogatej oferty wystawienniczej ale również rozbudowanego programu imprez towarzyszących targom. Jak co roku na zwiedzający w Poznaniu mogą liczyć na udział w widowiskowych pokazach i merytorycznych konferencjach organizowanych przez wiodące instytucje branżowe.

Program targów dostępny jest na stronie: https://targisawo.pl/pl/program-wydarzen/

Dodatkowym atutem tegorocznej odsłony SAWO jest ich organizacja podczas wielkiego bloku targowego, obejmującego aż pięć imprez wystawienniczych. Razem z Targami SAWO w tym samym terminie odbędą się Targi INSTALACJE, Targi GREENPOWER, Targi SECUREX oraz Targi EXPOPOWER. Bilet na jedną z imprez uprawnia do zwiedzania ekspozycji wszystkich wydarzeń targowych z bloku.

Przyjedź do Poznania w dniach 23-25 kwietnia i weź udział w SAWO2024!

Skomentuj