Katowickie Targi BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

W dniach 8-9 marca 2023 r. w Katowicach odbędą się największe w południowej Polsce Targi branży BHP i Ppoż. Uczestnicy Targów będą mieli doskonałą okazję, aby zdobyć informacje o najnowszych technologiach i produktach oraz aktualnej sytuacji na rynku.

Katowickie Targi to miejsce, w którym spotykają się osoby, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo pracownika i ograniczanie ryzyka zawodowego, a także osoby, które wiedzą, że to właśnie odpowiednio zorganizowany system BHP w miejscu pracy przekłada się na korzyści finansowe firmy.

W Targach od lat uczestniczą m.in.:

  • przedstawiciele służby bhp,
  • dystrybutorzy sprzętu,
  • firmy produkcyjne,
  • profesjonaliście z branży,
  • firmy szkoleniowe.

Targi BHP to również doskonałe miejsce, w którym można zdobyć nowych partnerów biznesowych lub klientów, zaprezentować i wypromować swoje produkty, a nawet bezpośrednio je sprzedać. Dla wystawców jest to dobra okazja, aby zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami oraz przypomnieć o marce po przerwie związanej z pandemią i umocnić jej pozycję na rynku.

Organizatorzy poprzez swoje działania tworzą swoistą platformę do kreowania biznesu, która pomaga w zwiększeniu zainteresowania oferowanymi przez wystawców usługami i produktami.

Chcesz wziąć udział w Targach BHP jako wystawca?

Zapraszamy do kontaktu:

Marta Gardziewicz-Halczuk
PROJECT DIRECTOR
kom. (+48) 532 463 267
mgardziewicz@fairexpo.pl

Patronat medialny nad Targami objął Asystent BHP Portal.

Do zobaczenia!

Więcej informacji na temat Targów znajdą Państwo pod adresem:  https://bhp.fairexpo.pl/

Skomentuj